kipor.waw.pl

Informacje

Reklama

O nas

 

Firma TOPTECH jest autoryzowanym przedstawicielem działającej już od 10 lat na polskim rynku firmy KAMA/POLSKA.
Bardzo dobra jakość i przystępna cena wyrobów spowodowała dynamiczny rozwój firmy. Firma KAMA/KIPOR jest obecna na wszystkich kontynentach, posiada sieć swoich przedstawicieli w ponad 170 krajach na całym świecie. W 2004 roku firma KAMA uruchomiła nową, drugą fabrykę KIPOR Power Co, w której produkowane są najnowocześniejsze generatory prądu z prądnicami inverterowymi, zdolne zasilać najbardziej wymagające odbiorniki prądu np. komputery, stacje GSM i inne urządzenia elektroniczne.

 

Naszą ofertę można podzielić na następujące grupy towarów:

1. AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

 

  W zależności od indywidualnych potrzeb oferujemy Państwu nowoczesne jedno- i trójfazowe agregaty o mocy od 1kVA do 1375kVA w wielu konfiguracjach jako: przenośne, przewoźne lub stacjonarne. Mogą występować w wersji otwartej – jako posadowione na ramie nośnej lub w wersji zamkniętej wyciszonej. Są wyposażone w rozruch elektryczny lub ręczny. Mogą występować z silnikami benzynowymi jak i wysokoprężnymi firmy KAMA/KIPOR. A wszystko to po bardzo atrakcyjnych cenach. Zabezpieczenie prądnic realizowane jest poprzez elektroniczne i termiczne wyłączniki przeciążeniowe.

 

2. SPAWARKO-AGREGATY

 

  Oferujemy spawarki razem z agregatami prądotwórczymi.
Oferta kierowana jest głównie dla firm budowlanych, konstrukcyjnych, stoczni, itp.

 

3. SILNIKI SPALINOWE

 

  Nasza firma oferuje również szeroki wybór silników benzynowych i wysokoprężnych o mocach od 2KM do 34KM. Są to jedno- i dwucylindrowe silniki chłodzone powietrzem, oraz dwu- i trzycylindrowe chłodzone cieczą. Rozruch jest w zależności od mocy ręczny lub elektryczny.
Silniki te mają bardzo szerokie zastosowanie do maszyn budowlanych, kosiarek, gokartów itp.

 

4. MOTOPOMPY

 

  Motopompy z oferty firmy KAMA/KIPOR charakteryzują się wysoką trwałością, dużą wydajnością, niewielkimi rozmiarami oraz wagą i bezkonkurencyjną ceną. Oferujemy szeroki wachlarz motopomp wysokociśnieniowych oraz wysokowydajnych z silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi firmy KAMA/KIPOR.

5. SPRZĘT ROLNICZY

 

  Mini ciągniki rolnicze z silnikami Diesla oraz benzynowymi z przystawkami takimi jak: glebogryzarka, rozrzutnik, siewnik, obcinarka, talerzówka, radełko do rowków, pług itp. Oferta kierowana głównie do zarządców i właścicieli dużych ogrodów i małych gospodarstw rolnych oraz leśnictwa, ogrodnictwa, gospodarki komunalnej itp.

 

6. ZAGĘSZCZARKI

 

7. PIŁY DO CIĘCIA

 

8. ZACIERACZKI-LISTWY WIBRUJĄCE

 

9. ODŚNIEŻARKI

 

10. SPRZĘGŁA ODŚRODKOWE, FILTRY, CZĘŚCI i inne... 

 

 

 

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

prestashop theme prestaphop themes